Prawda czy wyzwanie dla dzieci i nastolatków

Prawda czy wyzwanie to najzabawniejsza gra w pytania, w którą można zagrać ze znajomymi i rodziną. Rozmawiajcie o sekretach i róbcie przeróżne ciekawe zadania! Sprawdźcie listę śmiesznych pytań do Truth or Dare, którą przygotowaliśmy specjalnie dla was.

Wstęp

Prawda czy wyzwanie nie jest tylko dla dorosłych. Przy tej ekscytującej grze dzieci też mogą świetnie się bawić! Na pewno dojdzie do ciekawych sytuacji. Znasz swoich przyjaciół ze szkoły i z podwórka. Ale czy wiesz, jak wyglądają, jedząc całą łyżkę pikantnego sosu albo tańcząc kaczuchy? Zupełnie inaczej! A to tylko dwa ze wstydliwych wyzwań, jakie możesz im rzucić!

Chcesz zagrać z rodzicami? Spróbujcie, będzie dużo zabawy! Dzieci będą miały szansę na zadanie rodzicom całej maści wścibskich pytań. Rodzice za to będą mogli sprawdzić, co dzieje się w głowach ich nastoletnich potworów. Gwarantowana masa zabawy.

Nie wahaj się dłużej i zwołaj wszystkich na wspaniałą noc z grą! Na pewno dowiecie się o sobie czegoś zupełnie nowego. Wystarczy pobrać naszą aplikację Prawda czy wyzwanie. Jest wypełniona po brzegi śmiesznymi, zaginającymi i odpowiednimi dla dzieci pytaniami oraz wyzwaniami. Obiecujemy, że nie pożałujecie!

Jak grać w Truth or Dare?

Podstawowe zasady gry w Prawdę czy Wyzwanie są dziecinnie proste. Oto pięć niezbędnych kroków:

  1. Przygotujcie się do gry. W grze musi uczestniczyć co najmniej trzech graczy. Nie ma górnego limitu liczby osób, które mogą wziąć udział. Chcesz grać w dużej grupie znajomych i członków rodziny? Jasne, nie ma problemu! Wolisz bardziej osobistą atmosferę i grę tylko z najbliższymi przyjaciółmi czy krewnymi? Czemu nie! Upewnij się tylko, że wszyscy czują się komfortowo i zgadzają się co do niedozwolonych pytań i wyzwań.

  2. Zdecydujcie, kto zaczyna. Wybierzcie kogoś, kto chce zacząć grę. Czy będziesz to ty? A może ktoś inny?

    Możecie się też zdać na ślepy los i zakręcić butelką. W tym przypadku osobą kręcącą butelką powinien być najmłodszy gracz. Szyjka butelki wskaże osobę, która zacznie grę.

  3. Zacznijcie grać! Gracz rozpoczynający grę otrzymuje pytanie: „prawda czy wyzwanie”? Gracz musi wybrać między udzieleniem szczerej odpowiedzi na pytanie, a wykonaniem wyzwania. Inni gracze decydują, jakie śmieszne pytanie lub zadanie wyznaczyć. Sprawdź naszą listę śmiesznych i odważnych pytań i wyzwań poniżej!

  4. Następny gracz. Po odpowiedzeniu na pytanie lub wykonaniu zadania, następuje kolejka kolejnego gracza. Grupa może zdecydować o kolejności. Czy kolejki następują według zajmowanego przez graczy miejsca, po wskazaniu przez gracza, który zakończył swoją kolejkę, czy po wylosowaniu przez butelkę?

  5. Szukasz inspiracji? A więc wypróbuj naszą niesamowitą, darmową aplikację! W naszej łatwej w użyciu aplikacji na telefony iPhone i z systemem Android znajdziesz ponad 1000 pytań i zadań. 👇

Pobierz na iPhone'a Pobierz na Androida
Zagraj online

Śmieszne prawdy

Jeśli nadeszła Twoja kolej i decyzja padła na prawdę, musisz szczerze odpowiedzieć na pytanie. Przygotuj się na zawstydzające wypytywanie, ponieważ teraz mają Cię na widelcu! Pamiętaj, że kłamstwo nie wchodzi w grę. Cóż, właściwie możesz spróbować skłamać, ale to naturalnie zepsułoby całą zabawę.

Poniżej znajdziesz kilka zebranych przez nas fajnych i dociekliwych pytań:

Jeśli naprawdę nie chcesz odpowiedzieć na jakieś pytanie, ponieważ jest ono zbyt osobiste i nie czujesz się komfortowo, zawsze możesz poprosić o inne. Chcesz więcej pytań? Sprawdź naszą darmową aplikację Prawda czy wyzwanie.

Ciekawe wyzwania dla dzieci

Jeśli nadeszła Twoja kolej i decyzja padła na wyzwanie, musisz wykonać zadanie. Jeszcze raz przypomnijmy – nie musisz robić niczego, z czym nie czujesz się komfortowo. Oczywiście nie należy też wzbraniać się przed każdym wyznaczonym wyzwaniem. Ale pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o nowe wyzwanie, jeśli to wyznaczone sprawia, że czujesz się zbyt niezręcznie. Gra powinna być przyjemna dla wszystkich, bez względu na wiek!

Poniżej przedstawiamy kilka ekscytujących wyzwań dla prawdziwych śmiałków:

Zagraj w wersję online ✨

Odkryj ponad 1000 wstydliwych pytań i zabawnych zadań w naszej ciekawej aplikacji na telefony iPhone i z systemem Android. Spróbuj!

Pobierz na iPhone'a Pobierz na Androida
Zagraj online

Warianty gry

Istnieje wiele różnych sposobów na grę. Możesz nawet wymyślić swoje własne zasady. Jeśli chcesz urozmaicić trochę standardową grę, poniżej znajdziesz kilka rozwiązań:

Strach przed wyzwaniem?

Wyobraź sobie, że ktoś wymiękł przed wyznaczonym wyzwaniem. To się zdarza, ponieważ każdy jest śmiały w granicach swojego charakteru. Pamiętaj jednak, że nie można tak łatwo odpuścić. Niech wszyscy pozostali gracze samodzielnie przygotują trudne wyzwanie. Osoba, która wymiękła, musi wybrać jedno spośród tych nowych wyzwań.

Pytanie, a później wyzwanie!

Wiele osób boi się wybrać wyzwanie, przez co nieustannie decyduje się na wybór pytań, które są względnie bezpieczną opcją. Koniec tego! W tym wariancie gry gracze nie mogą wybierać między prawdą a wyzwaniem, lecz są naprzemiennie skazani na jedno lub drugie. Nikt się nie wymiga!

Pytania Truth or Dare video

Zawsze dbaj o swój komfort

Istnieje jedna zasada, która powinna obowiązywać w każdej rozgrywce Prawdy czy Wyzwania: nigdy nie należy czuć przymusu robienia rzeczy, na które nie ma się ochoty. Nie czujesz się komfortowo, odpowiadając na pytanie lub wykonując zadanie? Wystarczy, że poprosisz o inne.

Pamiętaj też, że zawsze mądrze jest ustalić podstawowe zasady jeszcze przed rozpoczęciem gry, na przykład:

Mamy nadzieję, że ta gra przyniesie Ci wiele radości!

Pobierz oficjalną aplikację 😍

Prawda czy wyzwanie app icon

Prawda czy wyzwanie

App Store Play Store
QR code Scan icon Zeskanuj mnie
For iPhone & Android