Prawda czy wyzwanie dla par i niegrzecznych dorosłych

Masz ochotę na pikantne prawdy i seksowne wyzwania? Przekonaj drugą połówkę do zagrania w najpikantniejsza i najseksowniejszą wersję Prawdy czy Wyzwania. Tylko dla dorosłych! 💋 (18+)

Seksowna, podniecająca i intymna

Prawda i Wyzwanie to tylko gra dla nastolatków, którzy lubią wprowadzać się wzajemnie w zakłopotanie? Nic z tych rzeczy. To także doskonała gra dla par, które pragną nieco urozmaicenia. To przyjemny i seksowny sposób, żeby wprowadzić się w nastrój na coś bardziej ekscytującego niż ente oglądanie Przyjaciół na Netfliksie.

Tak więc odrzućcie pilot, podnieście leniwe cztery litery z kanapy i przygotujcie się na obnażające pytania i niegrzeczne wyzwania! Jeśli dotąd sekretne pragnienia ukochanego czy ukochanej pozostawały dla Ciebie tajemnicą, to dzięki tej grze poznasz je na pewno. A może nawet w nich zakosztujesz. Nigdy nie wiadomo, co przyniesie noc! 🔥

Graj z drugą połówką lub sympatią

Może wiesz już, jak grać w Prawdę czy Wyzwanie, to jest w standardową wersję tej gry. Pamiętaj jednak, że granie z sympatią, drugą połówką, mężem czy żoną to świetny sposób na zupełnie nowe, podniecające doświadczenie.

W seksowną wersję Prawdy czy Wyzwania, podobnie jak w standardową wersję gry, można bawić się w parach lub w nieco w większej grupie. Wszystko zależy od tego, w jak gorącej atmosferze chcemy spędzić wieczór. Najpierw musicie ustalić między sobą, kto rozpocznie grę.

Padło na Ciebie? W takim razie musisz wybrać między udzieleniem szczerej odpowiedzi na pytanie, a wykonaniem pikantnego wyzwania. Pierwszą osobę, która zostanie poddana seksownym pytaniom i wyzwaniom, możecie też wybrać przez zakręcenie butelką!

Pikantne prawdy!

Czy kiedykolwiek zabrakło Ci śmiałości do zadania sympatii albo drugiej połówce pytania o fantazje seksualne? To już przeszłość! Ta gra to świetna okazja do przezwyciężenia wstydliwości. Pod wpływem intymnych pytań na jaw wyjdą wszystkie seksowne sekrety, które tak bardzo chcesz poznać.

Myślisz, że razem z drugą połówką wiecie o sobie już wszystko? Wasz związek jest starszy niż skamieliny? Nawet w małżeństwie zdarzają się zamknięte w umyśle szufladki, które po otwarciu zachwycają podniecającymi fantazjami. Nigdy nie jest za późno, aby je odnaleźć! 😏

Ale nie uprzedzajmy faktów… Skupmy się na zasadach! Nadeszła Twoja kolej? Decyzja padła na prawdę? A więc teraz musisz szczerze odpowiedzieć na pytanie. Przygotuj się na obnażające wypytywanie, ponieważ nikogo nie interesuje Twój pierwszy pocałunek w szóstej klasie podstawówki. Kłamstwo nie wchodzi w grę. Cóż, właściwie możesz spróbować skłamać… Ale to naturalnie zepsułoby całą zabawę.

Lista prawd

Poniżej znajdziesz kilka zebranych przez nas seksownych i niegrzecznych pytań do Truth or Dare!

Czujesz się naprawdę niekomfortowo, odpowiadając na pytanie? Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o inne.

Chcesz więcej pytań? Sprawdź naszą darmową aplikację Prawda czy wyzwanie.

Seksowne i obnażające wyzwania

Od zawsze chodziło za Tobą pragnienie, by poprosić drugą połówkę o zrobienie pewnych rzeczy, ale paraliżowała Cię niepewność, czy drugiej stronie się spodoba się Twój pomysł? Zadania, jakie znajdziesz w tej seksownej wersji Prawdy czy Wyzwania, bez wątpienia podkręcą atmosferę i zapewnią noc gorących doznań!

Zapomnij o poleceniach sprowadzających się do zjadania obrzydliwych rzeczy, wybekiwania alfabetu czy wariackiego pląsania w salonie… No chyba, że chcesz wykonać mały uwodzicielski taniec w stroju Adama lub Ewy. 🤭

Poniższe wyzwania z pewnością doprowadzą do gorących chwil! Ale najpierw zasady. Nadeszła Twoja kolej? Decyzja padła na wyzwanie? W takim razie musisz wykonać przydzielone Ci zadanie. Nie rób niczego, z czym nie czujesz się komfortowo. Ale zbyt szybko nie rezygnuj, bo kto wie, co może się wydarzyć, jeśli przezwyciężysz swoją nieśmiałość!

Lista wyzwań

Poniżej znajdziesz kilka zebranych przez nas seksownych zadań do gry Pytanie czy Wyzwanie!

Zagraj w wersję online 💋

W naszej darmowej aplikacji na telefony z systemem iOS i Android znajdziesz jeszcze ponad 1000 innych seksownych pytań i pikantnych wyzwań. Spróbuj!

Pobierz na iPhone'a Pobierz na Androida
Zagraj online

Seksowne wskazówki i warianty!

Wypróbuj podane wskazówki do Prawdy czy Wyzwania i różne warianty tej gry:

  1. Jesteś w związku na odległość? To potrafi dać się we znaki. Możesz jednak potraktować tę sytuację jako okazję do realizacji seksownych scenariuszy. Zagrajcie w Prawdę czy Wyzwanie przez Skype’a lub FaceTime. Striptiz w wykonaniu partnera lub partnerki z pewnością podkręci atmosferę waszego związku, kiedy zaczniecie zbytnio tęsknić!

  2. Jeden z graczy zawsze decyduje się na wybór pytań, które są względnie bezpieczną opcją? Mamy rozwiązanie. W tym wariancie gry gracze nie mogą wybierać między prawdą a wyzwaniem. Zamiast tego prawda i wyzwanie następują kolejno po sobie. To oznacza, że na każdego przyjdzie pora!

  3. Nikt nie chce zaczynać na waleta. Cała zabawa polega na wolnym podkręcaniu atmosfery i budowaniu napięcia. Najbardziej kosmate pytania i wyzwania lepiej zostawić na później, kiedy gracze są już trochę rozgrzani.

  4. Oczekujesz od gry nieco większego napięcia? Ustalcie, że do pewnego momentu w grze nie wolno wam się dotykać. Do tego czasu pytania powinny kręcić się wokół rzeczy, które chcecie sobie wzajemnie zrobić. Z kolei celem waszych wyzwań powinno być wzajemne kuszenie się, aż niemal nie będziecie w stanie powstrzymać się przed dotknięciem.

Pytania Truth or Dare video

Zawsze dbaj o swój komfort

Istnieje jedna zasada, która powinna obowiązywać w każdej rozgrywce Prawdy czy Wyzwania, a w szczególności w wariancie, w którym czasem można znaleźć się na odsłoniętej pozycji: nigdy nie należy czuć przymusu robienia rzeczy, na które nie ma się ochoty.

Nie czujesz się komfortowo odpowiadając na pytanie lub wykonując zadanie? Wystarczy poprosić o inne. Absolutnie nie ma się czego wstydzić.

Pamiętaj też, że zawsze mądrze jest ustalić podstawowe zasady jeszcze przed rozpoczęciem gry, na przykład:

Życzymy wam, żeby wspólnie spędzona przy grze noc była dla was niezapomniana!

Pobierz oficjalną aplikację 😍

Prawda czy wyzwanie app icon

Prawda czy wyzwanie

App Store Play Store
QR code Scan icon Zeskanuj mnie
For iPhone & Android