Prawda czy wyzwanie

Najbardziej ekscytująca gra z przyjaciółmi!

Scan icon Zeskanuj mnie

Pobierz darmową aplikację Prawda czy wyzwanie na iOS i Androida. Odkryj ponad 1 000 pytań!

Screenshot Prawda czy wyzwanie app
Screenshot Prawda czy wyzwanie app
Screenshot Prawda czy wyzwanie app
Screenshot Prawda czy wyzwanie app
Screenshot Prawda czy wyzwanie app

Pobierz oficjalną aplikację 😍

Prawda czy wyzwanie app icon

Prawda czy wyzwanie

App Store Play Store
QR code Scan icon Zeskanuj mnie
For iPhone & Android

Gotowy na mieszankę humoru i emocji? Nie ma gry bardziej kultowej niż „Prawda czy wyzwanie"!

Niezależnie od tego, czy chcesz przełamać lody, czy zacieśnić więź między przyjaciółmi, „Prawda czy wyzwanie” (znany również jako Truth or Dare) ma coś dla każdego. Przygotuj się na zanurzenie się w tej odwiecznej grze, która urzeka graczy na całym świecie!

Zagraj w „Prawda czy wyzwanie” online

Szukam gry, która dostarcza rozrywki, jest nieprzewidywalna i trzyma w napięciu? Trafiłeś we właściwe miejsce! Nasza gra online „Prawda czy wyzwanie” gwarantuje godziny śmiechu i niezapomniane wspomnienia.

Zapomnij o szukaniu pytań i wyzwań na miejscu; nasza aplikacja Ci pomoże. Oferując ponad 1000 pytań i wyzwań w różnych kategoriach, nigdy nie zabraknie Ci zabawnych i pikantnych wyzwań i pytań.

A najlepsza część? Możesz w nią grać w dowolnym miejscu, czasie i z kimkolwiek – wystarczy połączenie z Internetem!

Pobierz naszą aplikację lub zagraj bezpośrednio na naszej stronie internetowej i pozwól, aby dobre czasy toczyły się dalej!

Pobierz na iPhone'a Pobierz na Androida
Zagraj online

Jak grać „Prawda czy wyzwanie"

Gra w „Prawda czy wyzwanie” jest łatwa. Jedyne czego potrzebujesz to przynajmniej dwóch graczy i chęć dobrej zabawy. Oto krótki opis gry:

1. Zbierz swoich graczy

Spotkaj się ze znajomymi, rodziną, a nawet nowymi znajomymi, aby zagrać w „Prawda czy wyzwanie”. Możesz mieć dowolną liczbę graczy – im więcej, tym weselej!

2. Zdecyduj, kto pójdzie pierwszy

Możesz wybrać losowego gracza, który będzie pierwszy, lub wymyślić zabawny sposób na podjęcie decyzji. Na przykład możesz narysować słomki lub zagrać w „kamień, papier, nożyczki”."

3. Prawda czy wyzwanie?

Pierwszy gracz wybiera którykolwiek z nich Prawda czy wyzwanie. Jeśli wybiorą prawdę, muszą szczerze odpowiedzieć na pytanie. Jeśli wybiorą wyzwanie, muszą ukończyć wyzwanie postawione im przez innych graczy.

Jeśli grasz z naszą aplikacją: nie musisz się martwić wymyślaniem pytań ani wyzwań. Nasza aplikacja wygeneruje je za Ciebie!

4. Odpowiedz zgodnie z prawdą lub wykonaj wyzwanie

Gracz, który wybrał któryś z nich Prawda czy wyzwanie, musi teraz wykonać powierzone mu zadanie. Jeśli odmówią, grozi im kara, np. oddanie strzału.

5. Kontynuuj grę

Po wykonaniu zadania gracz może wybrać innego gracza, który będzie następny. Lub grę można kontynuować w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.

Możesz rozegrać dowolną liczbę rund lub ustawić określoną liczbę rund przed rozpoczęciem gry.

“Prawda czy wyzwanie" zasady gry

Zapewnienie Prawda czy wyzwanie wspaniałego doświadczenia dla wszystkich graczy jest niezbędne! Dlatego najlepiej jest wcześniej ustalić pewne podstawowe zasady:

1. Omów wcześniej, co jest zabronione: Przed rozpoczęciem gry ważne jest, aby omówić ze wszystkimi graczami, jakie tematy lub wyzwania są niedopuszczalne. Dzięki temu każdy będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie biorąc udział w zabawie.

2. Okazuj szacunek: nie zadawaj pytań ani nie rzucaj wyzwań, które mogłyby obrazić lub zranić innych. Jeśli ktoś odmawia odpowiedzi lub podejmuje wyzwanie, uszanuj jego decyzję. Nie wywieraj na nich presji i nie wyśmiewaj się z nich.

3. Nie całuj i nie mów: co wydarzy się w grze, zostaje w grze! Nikt poza grą nie ma prawa wiedzieć, co się stało.

4. Dbaj o bezpieczeństwo: nie podejmuj wyzwań, które mogą potencjalnie wyrządzić komuś krzywdę fizyczną lub emocjonalną. Bezpieczeństwo powinno być zawsze najwyższym priorytetem.


Odmiany Prawda czy wyzwanie

Chcesz urozmaicić Prawda czy wyzwanie tradycyjną grę? Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz uczynić tę grę jeszcze bardziej ekscytującą i wymagającą. I nie winimy Cię!

Ta gra istnieje już od dawna, a jej bogata i fascynująca ewolucja ma swoje korzenie w starożytnej cywilizacji. Naucz się ikonicznego historia Prawda czy wyzwanie i jak stała się podstawową grą dla wszystkich grup wiekowych!

Oto kilka nowych, kreatywnych zasad gry, dzięki którym Twój wieczór stanie się szaloną nocą gier:

1. Zasada „Wybierz wyzwanie”.

Jeśli komuś nie podoba się pierwsze otrzymane wyzwanie, może poprosić pozostałych graczy o trzy opcje. Spośród trzech muszą wybrać jedno wyzwanie, które ukończą.

Osoba podejmująca wyzwanie musi upewnić się, że jest ono bezpieczne i nie jest obraźliwe. Gracz ma wówczas prawo odmówić podjęcia wyzwania, jeśli zajdzie taka potrzeba!

2. Prawda albo napój

W tej odmianie zamiast wybierać Prawda czy wyzwanie, gracze mogą wybrać pomiędzy odpowiedzią na pytanie a oddaniem strzału! Może to uczynić grę jeszcze bardziej odważną i być świetnym sposobem na ożywienie atmosfery.

Pamiętaj: w tej odmianie powinny brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Dlatego przed rozpoczęciem gry upewnij się, że wszyscy dokładnie sprawdzili wiek!

Gotowy, aby przenieść wieczór gier na wyższy poziom? Zapoznaj się ze szczegółowym przewodnikiem po Prawda albo napój gra zawierająca wskazówki, zasady i kreatywne zwroty akcji, dzięki którym możesz miło i porywająco spędzić czas z przyjaciółmi.

3. Wyzwanie nieuniknione 😈

Chcesz prawdziwego wyzwania? W tej odmianie gracz musi ukończyć dane mu wyzwanie, nie wiedząc wcześniej, co to jest. Dodaje to do gry dodatkowy poziom tajemniczości i napięcia!

Oczywiście upewnij się, że Wyzwanie Nieuniknione jest bezpieczne i nie jest obraźliwe dla nikogo w grupie. baw się dobrze!

4. Gra w butelkę

Zamiast po prostu czekać, aż nadejdzie Twoja kolej, pozwól butelce wykonać pracę! Butelka obraca się, a osoba, przed którą się zatrzymuje, musi wybierać pomiędzy Prawda czy wyzwanie.

Zastanawiasz się jak grać Gra w butelkę jak profesjonalista? Zapoznaj się z obszernym przewodnikiem zawierającym porady ekspertów, zasady i unikalne warianty, które zapewnią żywy i przyjemny wieczór gier.